KATOWICE holsäMED

holsäMED to wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym doświadczeni lekarze specjaliści zatroszczą się o Twoje zdrowie.

Oferujemy dostęp do kilkunastu poradni specjalistycznych dla dorosłych i dzieci, pracowni USG (piersi, serca, tarczycy, jamy brzusznej, ślinianek, narządów ruchu), laboratorium medycznego, sali rehabilitacyjnej oraz diagnostyki, m.in. EKG spoczynkowego, spirometrii, próby wysiłkowej, audiometrii, fiberoskopii, otoskopii.

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w holsäMED i  holsäCLINICAL przebiegała profesjonalnie, ale w przyjaznej atmosferze. Opiekun pacjenta służy fachową wiedzą i pomaga rozwiać wątpliwości związane z przebiegiem wizyty.

Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również samopoczucie i komfort podczas pobytu w naszym ośrodku. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz odpowiednia ilość czasu poświęconego na przeprowadzenie wizyty, pozwalają na zebranie wyczerpującego wywiadu medycznego, który jest podstawą prawidłowego wyboru metody leczenia.

KONTAKT

badaniakliniczne@holsaclinical.pl
+48 32 724 10 12
+48 787 863 839

GODZINY KONTAKTU

pon.-pt.: 8:00 – 17:00
sob.-niedz.: nieczynne

ADRES

Galeria Libero
ul. Kościuszki 229 II poziom
Katowice

JAK DOJECHAĆ?

Klinika znajduje się na poziomie +2 centrum handlowego Libero , naprzeciwko centrum przesiadkowego Katowice południe.

Dojazd komunikacją miejską :

NIE ZNALAZŁEŚ/AŚ INTERESUJĄCEGO CIĘ BADANIA?

    NAPISZ
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsclinical.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na powyższą wiadomość
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    GALERIA