KATOWICE holsäMED

holsäMED to wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym doświadczeni lekarze specjaliści zatroszczą się o Twoje zdrowie.

Oferujemy dostęp do kilkunastu poradni specjalistycznych dla dorosłych i dzieci, pracowni USG (piersi, serca, tarczycy, jamy brzusznej, ślinianek, narządów ruchu), laboratorium medycznego, sali rehabilitacyjnej oraz diagnostyki, m.in. EKG spoczynkowego, spirometrii, próby wysiłkowej, audiometrii, fiberoskopii, otoskopii.

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w holsäMED i  holsäCLINICAL przebiegała profesjonalnie, ale w przyjaznej atmosferze. Opiekun pacjenta służy fachową wiedzą i pomaga rozwiać wątpliwości związane z przebiegiem wizyty.

Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również samopoczucie i komfort podczas pobytu w naszym ośrodku. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz odpowiednia ilość czasu poświęconego na przeprowadzenie wizyty, pozwalają na zebranie wyczerpującego wywiadu medycznego, który jest podstawą prawidłowego wyboru metody leczenia.

KONTAKT

badaniakliniczne@holsaclinical.pl
+48 32 724 10 12
+48 787 863 839

GODZINY KONTAKTU

pon.-pt.: 8:00 – 17:00
sob.-niedz.: nieczynne

ADRES

Galeria Libero
ul. Kościuszki 229 II poziom
Katowice

JAK DOJECHAĆ?

Klinika znajduje się na poziomie +2 centrum handlowego Libero , naprzeciwko centrum przesiadkowego Katowice południe.

Dojazd komunikacją miejską :

BADANIA PROWADZONE W TEJ LOKALIZACJI

PRZEWLEKŁA POKRZYWKA SPONTANICZNA

Aktualnie prowadzimy badanie kliniczne, które zmierza ku nowym perspektywom w leczeniu przewlekłej pokrzywki spontanicznej.  Zapraszamy mężczyzn i kobiety w wieku od 18. do 75. lat, z potwierdzoną klinicznie przewlekłą pokrzywkę spontaniczną trwającą minimum 6 miesięcy.

REKRUTACJA W TOKU

GRZYBICA PAZNOKCI U DZIECI

Twoje dziecko zmaga się z grzybicą paznokci? Zapraszamy pacjentów w wieku od 6 do 17 lat do wzięcia udziału w najnowszym badaniu klinicznym z udziałem innowacyjnego leku.

REKRUTACJA W TOKU 

ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY

Cierpisz z powodu AZS? Nic nie działa – sterydy, emolienty? Choroba obniżyła jakość Twojego życia. Możemy Ci pomóc. Spróbuj leczenia biologicznego.

REKRUTACJA W TOKU 

PRZEWLEKŁY WYPRYSK DŁONI

Cierpisz na przewlekły wyprysk dłoni. Zmiany na dłoniach utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie? Weź udział w badaniu klinicznym z użyciem innowacyjnej terapii.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

MENINGOKOKI

Obawiasz się zakażenia meningokokami i związanych z tym powikłań? Weź udział w badaniu klinicznym i sprawdź skuteczność innowacyjnej szczepionki.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA 

EGZEMA NA DŁONIACH I STOPACH

Zmagasz się z egzemą na dłoniach i stopach? Masz już dość sterydów? Odczuwasz silny dyskomfort i spadek jakości życia z tym związany? Spróbuj leczenia biologicznego.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA 

GRONKOWIEC ZŁOCISTY

Podejrzewasz u siebie zakażenie gronkowcem złocistym? Zmagasz się z jego niechcianymi nawrotami? Weź udział w badaniu klinicznym.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

WIRUS RSV

Jesteś osobą dorosłą powyżej 60. roku życia z objawami zakażenia dróg oddechowych? Weź udział w badaniu epidemiologicznym.

REKRUTACJA W TOKU

NIE ZNALAZŁEŚ/AŚ INTERESUJĄCEGO CIĘ BADANIA?

    NAPISZ
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsclinical.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na powyższą wiadomość

    GALERIA