SZPITAL
holsäMED

Nowoczesne, małoinwazyjne metody diagnostyczne i zabiegowe.  Szeroki zakres leczenia operacyjnego w ramach chirurgii jednego dnia.

OFERTA

holsäMED to wieloprofilowy szpital specjalistyczny. Zapewniamy kompleksową opiekę wraz z pełną diagnostyką i leczeniem operacyjnym.

Wykonujemy zabiegi w trybie ambulatoryjnym oraz operacje ortopedyczne, neurochirurgiczne, ginekologiczne, naczyniowe, plastyczne i rekonstrukcyjne w ramach chirurgii jednego dnia.

WYSOKIEJ KLASY SPECJALIŚCI

Nasz zespół to doświadczeni lekarze oraz wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny: ortopedii i traumatologii narządu ruchu, neurochirurgii, ginekologii i położnictwa, chirurgii naczyniowej, anestezjologii. Dzięki temu Pacjenci szpitala mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną na światowym poziomie.

BLOK OPERACYJNY

Szpital holsäMED wyposażony jest w nowoczesny blok operacyjny z salą wybudzeń. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym, chirurgicznym i anestezjologicznym. Wykorzystujemy małoinwazyjne metody zabiegowe tj. laparoskopowy tor wizyjny, laparoskop przezpochwowy (TVL), nóż plazmowy, artroskop. Komputerowe techniki znieczulenia, zapewniają Pacjentom bezbolesną diagnostykę oraz zabiegi chirurgiczne.

APTEKA SZPITALNA

Na terenie szpitala zlokalizowany jest dział farmacji, w którym mogą być przygotowywane leki biologiczne, leki podawane dożylnie oraz żywienie dojelitowe.

LABORATORIUM

Spełniamy rygorystyczne standardy bezpieczeństwa biologicznego BSL-3.  Posiadamy śluzy z regulowanym ciśnieniem oraz elektroniczny system kontroli dostępu. Wykorzystujemy nowoczesną, wysokoprzepustową aparaturę. Współpracujemy w zespole wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów z ogromnym doświadczeniem w badaniach molekularnych.

KOMFORTOWE WARUNKI DLA PACJENTÓW

Do dyspozycji Pacjentów oddajemy klimatyzowane jedno- i dwuosobowe pokoje z łazienką. Pod czujnym okiem personelu medycznego, w kameralnych i komfortowych warunkach, Pacjenci oczekują na zabieg i odzyskują siły po nim.