O NAS

holsäCLINICAL to wyspecjalizowany ośrodek badań klinicznych, stanowiący integralną część Gyncentrum Poland Group. Od 8 lat, wspólnie z Gyncentrum Poland oraz wielospecjalistycznym Centrum Medycznym holsäMED, poprawiamy jakość życia naszych Pacjentów.

Naszym celem jest umożliwianie pacjentom dostępu do najnowocześniejszych terapii, a przy tym zapewnienie bezpieczeństwa i troski o lepsze jutro.

Prowadzimy badania kliniczne z wielu obszarów terapeutycznych, m.in. ginekologii, w tym leczenia niepłodności, dermatologii, pulmonologii, laryngologii, alergologii, reumatologii, immunologii, onkologii, okulistyki, diabetologii oraz gastroenterologii.

Wszystkie badania kliniczne prowadzone w naszych placówkach zostały zatwierdzone przez Niezależną Komisję Bioetyczną oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Na każdym etapie badania, stan zdrowia pacjenta monitorowany jest przez doświadczonych specjalistów.

Nasi lekarze, pielęgniarki oraz koordynatorzy dbają o zdrowie, dobro oraz komfort każdego pacjenta, który zmaga się z przewlekłą chorobą.

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Ośrodek badań klinicznych Gyncentrum zmienia się dla Was. Od dziś pracujemy pod szyldem holsäCLINICAL, gdzie w dalszym ciągu będziemy opiekowali się pacjentami, którzy zakwalifikowali się do badań klinicznych. We współpracy z Centrum Medycznym holsäMED, chcemy dać Państwu możliwość szerszego dostępu do nowoczesnych terapii z różnych obszarów terapeutycznych.

Już teraz możesz sprawdzić nasze nowe lokalizacje oraz zapisać się na bezpłatną konsultację z lekarzem specjalistą.

DLACZEGO PROWADZIMY BADANIA KLINICZNE?

Jako centra medyczne z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy rozszerzać możliwości leczenia naszych pacjentów, stosując najnowocześniejsze metody. Staramy się umożliwiać Państwu udział w badaniach klinicznych, w których proponowane są innowacyjne schematy leczenia, które niebawem będą dostępne na rynku.

Każda placówka proponująca pacjentowi udział w badaniu klinicznym jest weryfikowany pod kątem doświadczenia zespołu medycznego oraz jakości przeprowadzanych procedur medycznych. Każdy ośrodek, przed rozpoczęciem badania, musi zostać zaakceptowany przez Komisję Bioetyczną oraz URPL.