Bezpłatne leczenie grzybicy paznokci u dzieci

Twoje dziecko zmaga się z grzybicą paznokci? Zapraszamy pacjentów w wieku od 6 do 17 lat do wzięcia udziału w najnowszym badaniu klinicznym z udziałem innowacyjnego leku, dzięki któremu Twoje dziecko ma szansę pozbyć się narastającego problemu.

REKRUTACJA OTWARTA (badanie w toku).

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka, umów bezpłatną konsultację! 
Zadzwoń: +48 32 724 10 12
Napisz: badaniakliniczne@holsaclinical.pl

lub wypełnij formularz poniżej.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

  ZAPISZ SIĘ  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsaclinical.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp.z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  WIĘCEJ O INNOWACYJNEJ TERAPII

  Terbinafina to dobrze znana substancja przeciwgrzybicza, którą szeroko stosuje się zarówno w preparatach miejscowych, jak i doustnych, a mikolodzy uważają, że skutecznie leczy zakażenia dermatofitami, które prowadzą m.in. do grzybicy paznokci.

  W najnowszym badaniu klinicznym, do którego zapraszamy pacjentów od 6. do 17. roku życia, stosowany jest MOB015B – nowo opracowany roztwór zawierający właśnie terbinafinę, który jest przeznaczony do stosowania miejscowego u pacjentów z grzybicą paznokci.

  Leczenie miejscowe jest doskonałym rozwiązaniem leczenia grzybicy paznokci o nasileniu łagodnym do umiarkowanego ze względu na podanie leku bezpośrednio na obszar zakażenia. Ponadto cechuje się niewielkim wchłanianiem ogólnoustrojowym oraz eliminacją potencjalnych ogólnoustrojowych działań niepożądanych leku i interakcji między lekami.

  BADANIE PROWADZONE W LOKALIZACJACH

  KATOWICE

  Galeria Libero
  ul. Kościuszki 229 II poziom