Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc

Ukończyłeś 40 lat i zmagasz się z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (POChP)? Palisz papierosy, e-papierosy lub rzuciłeś palenie ponad 6 miesięcy temu? Uzyskaj dostęp do bezpłatnych, nowoczesnych terapii, które wspomogą kontrolę objawów choroby. Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc to trudne wyzwanie, a odpowiednie leczenie wpłynie pozytywnie na jakość Twojego życia. W holsäCLINICAL będziemy monitorować postępy leczenia i dostosujemy terapię do Twoich indywidualnych potrzeb.

REKRUTACJA OTWARTA (badanie w toku).

Zadbaj o swoje zdrowie, umów bezpłatną konsultację! 
Zadzwoń: +48 32 724 10 12
Napisz: badaniakliniczne@holsaclinical.pl

lub wypełnij formularz poniżej.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

  ZAPISZ SIĘ  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsaclinical.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp.z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  CZYM JEST PRZEWLEKŁA OBTURACYJNA CHOROBA PŁUC

  POChP to schorzenie układu oddechowego, które charakteryzuje się utratą elastyczności i wydolności płuc, prowadzącą do przewlekłego zwężenia dróg oddechowych. Najczęstszą przyczyną POChP jest: palenie tytoniu, choć istnieją także inne czynniki ryzyka, takie jak narażenie na zanieczyszczone powietrze czy dziedziczność genetyczna.

  Aktualnie POChP stanowi trzecią najczęstszą przyczyną zachorowalności i umieralności na świecie. Częstość występowania tego schorzenia rośnie wraz z wiekiem i dotyka głównie palaczy oraz osoby powyżej 40 r.ż., jednak może też występować u osób młodszych.

  BADANIE PROWADZONE W LOKALIZACJACH

  BIELSKO-BIAŁA

  ul. Komorowicka 140