INNOWACYJNE LECZENIE
PRZEWLEKŁEJ NEUROPATII CZUCIOWEJ

Jeśli chorujesz na przewlekłą neuropatię czuciową, która manifestuje się uporczywym świądem w środkowej części pleców, zwykle między łopatkami, i masz od 18 do 80 lat, to masz szansę odkryć nową nadzieję w leczeniu świądu spowodowanego tym schorzeniem.

Oferujemy leczenie i opiekę okołomedyczną, które są całkowicie bezpłatne.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA (badanie w toku).

Zadbaj o swoje zdrowie, umów bezpłatną konsultację! 
Zadzwoń: +48 32 724 10 12
Napisz: badaniakliniczne@holsaclinical.pl

lub wypełnij formularz poniżej.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

  ZAPISZ SIĘ  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsaclinical.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp.z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  CO TO JEST NAUROPATIA CZUCIOWA?

  Neuropatia czuciowa to stan, w którym uszkodzone nerwy powodują zaburzenia w odczuwaniu bólu, temperatury i innych bodźców sensorycznych. Notalgia paraesthetica to jedna z odmian przewlekłej neuropatii czuciowej, która manifestuje się przede wszystkim poprzez uporczywy świąd na skórze w okolicy pleców, zazwyczaj między łopatkami. To uczucie może być niezwykle uciążliwe, wpływając negatywnie na naszą jakość życia.

  Poznaj nową nadzieję w leczeniu świądu przewlekłej neuropatii czuciowej.

  W holsäCLINICAL rozpoczęliśmy włąśnie rekrutację do badania klinicznego dla osób zmagających się z tym schorzeniem. Jeśli cierpisz na przewlekłą neuropatię czuciową z towarzyszącym jej świądem w okolicy pleców i masz między 18 a 80 lat, może to właśnie okazać się dla Ciebie właściwą opcją leczenia.

  Skonsultuj się z nami i umów wizytę u lekarza specjalisty.

  BADANIE PROWADZONE W LOKALIZACJACH

  KATOWICE

  ul. Kościuszki 229
  (CH Libero, poziom +2)