KATOWICE Gyncentrum

Gyncentrum Katowice zajmuje się głównie schorzeniami ginekologicznymi oraz leczeniem niepłodności.

Na obszarze kliniki prowadzone są również wielospecjalistyczne badania kliniczne z obszaru ginekologii, endokrynologii, laryngologii, pulmonologi oraz dermatologii.

Wyposażenie:

 • 6 gabinetów lekarskich wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt USG
 • 2 pokoje zabiegowe/punkty pobrań z dostępem do ciśnieniomierza, wagi, wzrostomierza oraz termometru
 • Pokój diagnostyczny ze spirometrem, densytometrem (ocena gęstości kości) oraz EKG
 • Apteka oraz punkt apteczny wyposażone w lożę laminarną do przygotowywania leków, zamrażarkę -20 oraz -80, lodówkę. Leki są przechowywane w warunkach ograniczonego dostępu
 • Laboratorium, gdzie wykonywana jest ocena histopatologiczna
 • Laboratorium analityczne, genetyczne oraz immunologiczne

KONTAKT

badaniakliniczne@holsaclinical.pl
+48 32 724 10 12
+48 787 863 839

GODZINY KONTAKTU

pon.-pt.: 8:00 – 17:00
sob.-niedz.: nieczynne

ADRES

ul. Żelazna 1 III piętro
Katowice

JAK DOJECHAĆ?

Klinika znajduje się w samym centrum Katowic, naprzeciwko centrum handlowego Silesia City Center. Blisko znajduje się także dworzec PKP (Galeria Katowicka) oraz PKS (ul. Sądowa).

Dojazd komunikacją miejską :

 • Przystanek Dąb Huta Baildon
  Stanowisko: 2
  Autobus: 677N23110673674820830830N840840N
 • Przystanek Dąb Huta Baildon
  Stanowisko: 1
  Autobus: 677N23110673674830N
 • Przystanek Dąb Huta Baildon
  Stanowisko: 2t
  Tramwaj: 6111923
 • Przystanek Katowice Sądowa (oddalony od 1,4 km – 18 min. na piechotę)
  Stanowisko: 1A

BADANIA PROWADZONE W TEJ LOKALIZACJI

MENINGOKOKI

Obawiasz się zakażenia meningokokami i związanych z tym powikłań? Weź udział w badaniu klinicznym i sprawdź skuteczność innowacyjnej szczepionki.

ENDOMETRIOZA

Masz zdiagnozowaną endometriozę? Dolegliwości bólowe z tym związane uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie? Możemy Ci pomóc.

ATOPOWE
ZAPALENIE SKÓRY

Cierpisz z powodu AZS ? Nic nie działa – sterydy, emolienty? Choroba obniżyła jakość Twojego życia Możemy Ci pomóc. Spróbuj leczenia biologicznego.

UDERZENIA GORĄCA

Doskwierają Ci uderzenia gorąca w okresie menopauzy? Dolegliwości te obniżają jakość Twojego życia? Spróbuj nowego rozwiązania, które może pomóc.

GRZYBICA PAZNOKCI

Masz grzybicę paznokci u stóp? Stosujesz różne preparaty, które nie działają? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na bezpłatną diagnostykę w kierunku grzybicy.

EGZEMA NA
DŁONIACH I STOPACH

Zmagasz się z AZS na dłoniach i stopach? Masz już dość sterydów? Odczuwasz silny dyskomfort i spadek jakości życia z tym związany? Spróbuj leczenia biologicznego.

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Doskwierają Ci negatywne skutki PCOS? Dolegliwości te obniżają jakość Twojego życia? Spróbuj nowego rozwiązania, które może pomóc.

PRZEWLEKŁY WYPRYSK RĄK

Stronisz od kontaktu fizycznego z innymi? Przewlekły wyprysk rąk utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Weź udział w innowacyjnej terapii.

GRONKOWIEC ZŁOCISTY

Podejrzewasz u siebie zakażenie gronkowcem złocistym? Zmagasz się z jego niechcianymi nawrotami? Weź udział w badaniu klinicznym.

WAGINOZA BAKTERYJNA

Nieleczona waginoza może nieść za sobą wiele negatywnych skutków. Zmagasz się z tym schorzeniem? Weź udział w badaniu klinicznym.

ANTYKONCEPCJA HORMONALNA

Szukasz skutecznej i zarazem bezpiecznej metody antykoncepcji hormonalnej? Weź udział w badaniu klinicznym i sprawdź wpływ badanego leku na stan Twojego zdrowia.

NIE ZNALAZŁEŚ/AŚ INTERESUJĄCEGO CIĘ BADANIA?

  NAPISZ
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsclinical.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na powyższą wiadomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  GALERIA