ASTMA

Astma to przewlekła choroba dróg oddechowych, która dotyka miliony ludzi na całym świecie. Charakteryzuje się nawracającymi atakami duszności i świszczącego oddechu, które są spowodowane zapaleniem i zwężeniem oskrzeli.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym badaniu klinicznym skierowanym dla pacjentów z różnym stopniem zaawansowania astmy.

Badanie kliniczne porównujące bezpieczeństwo inhalatorów z salbutamolem zawierających propelent HFA-152a i inhalator z salbutamolem zawierający propelent HFA-134a u pacjentów z astmą.

W dzisiejszych czasach, gdy rośnie świadomość ekologiczna społeczeństwa oraz troska o bezpieczeństwo pacjentów, firmy farmaceutyczne podejmują wysiłki mające na celu ulepszenie swoich produktów. W ramach tych działań, wprowadza się do popularnego leku przeciwastmatycznego nową substancję pomocniczą – propelent HFA-152a.

Warto zaznaczyć, że badanie obejmuje lek, który jest już dopuszczony do sprzedaży na terenie Polski.

Badanie kliniczne porównujące bezpieczeństwo inhalatorów z salbutamolem zawierających różne propelenty jest istotnym krokiem w kierunku poprawy opieki nad pacjentami z astmą. Oczekuje się, że wyniki tego badania przyczynią się do lepszego zrozumienia wpływu nowej substancji pomocniczej na skuteczność i bezpieczeństwo leczenia astmy.

REKRUTACJA OTWARTA
(badanie w toku)

Jeżeli rozważasz udział, skontaktuj się z nami już teraz! 
Zadzwoń: +48 32 724 10 12
Napisz: badaniakliniczne@holsaclinical.pl

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

  ZAPISZ SIĘ

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsaclinical.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp.z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  BADANIA PROWADZONE W LOKALIZACJACH

  BIELSKO-BIAŁA

  ul. Komorowicka 140
  Bielsko-Biała

  KATOWICE

  Galeria Libero
  ul. Kościuszki 229 II poziom