WAGINOZA BAKTERYJNA - INNOWACYJNE TERAPIE

Bakteryjne zapalenie pochwy jest to jedna z najczęstszych infekcji pochwy i sromu. W przebiegu tego schorzenia dochodzi do zaburzenia mikroflory pochwy, co jest przyczyną wielu dolegliwości i dyskomfortu. Najczęściej dotyka ona kobiety w wieku rozrodczym, chociaż może ujawnić się na każdym etapie życia.

Mimo że powikłania występują rzadko, należy podkreślić iż nieleczona waginoza może prowadzić m.in. do wystąpienia zapalenia narządów miednicy mniejszej, infekcji macicy i jajowodów, które mogą zwiększać ryzyko niepłodności. Obecnie prowadzone jest badanie kliniczne nad innowacyjną terapią z użyciem furazydyny, która może stać się nową i skuteczną metodą leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA (badanie zamknięte).

Czytaj dalej: Bakteryjna waginoza – nowy lek na horyzoncie?

Męczą Cię charakterystyczne, białe, wodniste upławy o nieprzyjemnym zapachu, świąd miejsc intymnych, częstomocz, ból w okolicach podbrzusza lub pieczenie podczas oddawania moczu? Skorzystaj z bezpłatnej diagnostyki i terapii waginozy bakteryjnej oraz stałej opieki specjalistów na każdym etapie leczenia.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

  ZAPISZ SIĘ

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsaclinical.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp.z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  O INNOWACYJNYCH TERAPIACH

  Furazydyna jest lekiem przeciwbakteryjnym o szerokim spektrum działania. Działa bakteriobójczo i aktywuje układ immunologiczny, zwiększając odporność organizmu na zakażenia. Obecnie zarejestrowana jest do leczenia ostrych i przewlekłych infekcji układu moczowego.

  Najnowsze badania dowodzą, że miejscowe zastosowanie furazydyny w postaci tabletek dopochwowych może stać się nową i skuteczną metodą leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy. Jako alternatywa dla antybiotykoterapii, furazydyna ma szanse na znaczne zmniejszenie ilości działań niepożądanych i interakcji lekowych przy zachowaniu wysokiego współczynnika terapeutycznego.

  W holsäCLINICAL prowadzimy nabór pacjentek do najnowszego badania klinicznego. Zapraszamy kobiety od 18. do 50. roku życia, cierpiące z powodu bakteryjnej waginozy. Pacjentki otrzymają bezpłatną terapię furazydyną oraz będą pod stałą obserwacją lekarzy specjalistów.

  OBJAWY ZAKAŻENIA WAGINOZĄ BAKTERYJNĄ

  U ponad połowy kobiet waginoza bakteryjna przebiega bezobjawowo. Często jednak występują charakterystyczne białe, wodniste upławy o nieprzyjemnym zapachu, przywodzącym na myśl nieświeże ryby. Znacznie rzadziej występuje świąd pochwy i sromu, częstomocz, ból w okolicach podbrzusza, czy też pieczenie podczas oddawania moczu, będące wynikiem infekcji dróg moczowych.

  BADANIE PROWADZONE W LOKALIZACJACH

  KATOWICE

  ul. Żelazna 1 III piętro, Katowice
  tel. +48 32 724 10 12
  tel. +48 787 863 839

  KRAKÓW

  ul. Mehoffera 10, Kraków
  +48 32 724 10 12
  +48 787 863 839