JAK WYGLĄDA BEZPŁATNA KONSULTACJA?

BEZPŁATNA KONSULTACJA skierowana jest do pacjentów, którzy szukają pomocy w wyleczeniu/złagodzeniu objawów przewlekłej choroby i chcą rozważyć zastosowanie nowoczesnego leczenia w ramach badań klinicznych. Pierwsza konsultacja jest niezobowiązująca. Na niej lekarz specjalista zapozna się z Twoim przypadkiem medycznym i zaproponuje najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie.

  • Jeżeli dla Ciebie korzystne będzie zastosowanie leczenia w ramach badania klinicznego, wówczas przed przystąpieniem do projektu, lekarz przedstawi Ci wszystkie aspekty, cel oraz możliwe korzyści i zagrożenia. Podczas tzw. wizyty „przesiewowej” będą wykonane procedury medyczne kwalifikujące, które mają na celu zweryfikowanie Twojego stanu zdrowia przed rozpoczęciem stosowania nowego leku.
  • Jeżeli lekarz uzna, że standardowe metody leczenia są dla Ciebie bardziej korzystne, wówczas przedstawi je również podczas bezpłatnej konsultacji.

Chorujesz przewlekle i żadne dostępne leczenie nie jest skuteczne ? Zapoznaj się z naszą aktualną OFERTĄ BADAŃ.

    ZAPISZ SIĘ

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsaclinical.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp.z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.